Tworzenie stron internetowych

Agencja TABgraf z Bydgoszczy zajmuje się tworzeniem stron www. Wykonujemy serwisy firmowe, korporacyjne oraz sklepy internetowe. Projektujemy i wdrażamy witryny w technice RWD (Responsive Web Design).

Projektowane przez nas serwisy tworzymy w oparciu o autorski system CMS (Content Managment System) lub korzystamy z powszechnie używanych gotowych rozwiązań (np. Joomla!, WordPress). System CMS wdrożony na witrynie daje spore możliwości: zarządzanie treściami serwisu, dodawanie i edycja produktów w module e-commerce. Zawartość strony generowana jest w sposób dynamiczny w oparciu o bazę danych wykorzystywaną do przechowywania treści. Zarządzanie odbywa się za pomocą specjalnego interfejsu obsługiwanego za pomocą przeglądarki internetowej.

Strony www tworzymy w przemyślany sposób, koncentrując swoją uwagę na użyteczności i funkcjonalności produktu, skutecznie komunikując wizerunek marki.

Skuteczność naszych rozwiązań

Dzięki zastosowaniu wymienionych rozwiązań uzyskujemy witryny, które stanowią podstawę działań marketingowych marki w Internecie. Dobrze zaprojektowana, przejrzysta i przyjazna dla użytkownika strona www będzie zachęcała do poznania marki i przejrzenia jej oferty, a firma zanotuje zadowalającą ilość wejść unikalnych użytkowników, zainteresowanych propozycją. Niezależnie od przeznaczenia witryny, tworzymy serwisy proste w obsłudze, estetyczne i odpowiadające wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

 

TABgraf projektuje:

  • Seriwsy firmowe i korporacyjne
  • Sklepy internetowe
  • Serwisy RWD (Responsive Web Design)
 
www_gp
www_djm

Biuro

TABgraf Agencja Reklamowa

ul. Łęczycka 53
85-737Bydgoszcz

Mapa google

Bądźmy w kontakcie

Zadzwoń do nas
+48 52 320 07 81
+48 887 444 005

Nasze biuro jest czynne
od 8:00 do 16:00

biuro@tabgraf.pl