Druk offsetowy

Nasza agencja reklamowa z Bydgoszczy posiada bardzo bogatą ofertę druku. Dla zamówień realizowanych w setkach lub tysiącach egzemplarzy warto zastanowić się nad wyborem druku offsetowego. Jest to metoda, która pozwala na wykonywanie zleceń wysokonakładowych przy zachowaniu jak najwyższej jakości materiałów. Tworzymy za jej pomocą ulotki, plakaty, wizytówki oraz inne materiały firmowe i reklamowe, mające wpływ na wizerunek marki.

Technologia offsetowa zwiększa możliwości pracy z kolorami, daje również szerokie możliwości uszlachetnień wydruków. Dzięki temu tworzone tą metodą materiały odznaczają się bardzo wysoką estetyką i są dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów. Przygotowanie materiału do druku offsetowego wiąże się z większym kosztem i zajmuje więcej czasu niż w przypadku metody cyfrowej. Jednak biorąc pod uwagę wysokie nakłady tworzone w offsecie koszty w stosunku do ilości produkowanego materiału znacznie maleją, dzięki czemu zdecydowanie się na takie rozwiązanie jest w pełni opłacalne.

TABgraf oferuje kompleksową obsługę z zakresu druku offsetowego, począwszy od profesjonalnego projektu po realizację. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu wykonywane przez nas produkty spełniają oczekiwania każdego Klienta.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Oferujemy druki:

  • Ulotki, ulotki składane
  • Plakaty
  • Wizytówki
  • Teczki ofertowe
  • Katalogi szyte i klejone
  • Notesy

Biuro

TABgraf Agencja Reklamowa

ul. Łęczycka 53
85-737Bydgoszcz

Mapa google

Bądźmy w kontakcie

Zadzwoń do nas
+48 52 320 07 81
+48 887 444 005

Nasze biuro jest czynne
od 8:00 do 16:00

biuro@tabgraf.pl