Druk cyfrowy

W przypadku ograniczenia czasowego bardzo dobrą alternatywą jest druk cyfrowy. Pozwala on zdecydowanie skrócić czas realizacji zlecenia, co ma ogromne znaczenie, gdy tego czasu mamy zbyt mało. Umożliwia to także wykonywanie szybkich dodruków, dzięki czemu niestandardowe życzenia Klienta mogą zostać sprawnie spełnione.

Dużym atutem tej metody jest również możliwość wykonywania niewielkich nakładów, bądź też pojedynczych egzemplarzy. Pozwala nam to na realizację zleceń zarówno od firm, jak i Klientów indywidualnych. Nie można również zapomnieć o bardzo istotnej zalecie jaką jest personalizacja wydruków. Dzięki zastosowanej metodzie można w każdym momencie zmienić poszczególne parametry projektu, dostosowując materiały do indywidualnych wymagań Klientów.

Druk cyfrowy pozwala także na wszelkiego rodzaju uszlachetnienia arkusza - lakierowanie wybiórcze lub całości arkusza, foliowanie jedno- lub dwustronne, srebrzenie/złocenie oraz zadruk farbami specjalnymi. Uszlachetnienia mają na celu podniesienie walorów wizualnych, nadanie specyficznych cech wizualnych i fizycznych oraz zwiększenie wytrzymałości i odporności. Dzięki nim materiały stają się indywidualnie dopasowane do oczekiwań i wyróżniają się na tle tradycyjnych rozwiązań.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Oferujemy druki:

  • Ulotki, ulotki składane
  • Plakaty
  • Wizytówki
  • Teczki ofertowe
  • Katalogi szyte i keljone
  • Notesy

Biuro

TABgraf Agencja Reklamowa

ul. Łęczycka 53
85-737Bydgoszcz

Mapa google

Bądźmy w kontakcie

Zadzwoń do nas
+48 52 320 07 81
+48 887 444 005

Nasze biuro jest czynne
od 8:00 do 16:00

biuro@tabgraf.pl