Skuteczne koncepcje kreują sukces Twojej marki.

W naszej agencji stawiamy na rozwój. Cały czas rozwijamy nasze kompetencje,
aby kompleksowo działać w obszarze reklamy.

Studio graficzne

Projektujemy i tworzymy spójne koncepcje graficzne dla marek naszych Klientów. Dbamy o każdy szczegół podczas projektowania. Łączymy skuteczność z kreacją wyraźnie podnosząc wartość marki w każdym obecnie wykorzystywanym medium.

Fotografia reklamowa

Wykonujemy na zamówienie profesjonalne fotografie produktowe, które chętnie wykorzystujemy w naszych projektach. Organizujemy także sesje aranżowane żywności, które w smaczny sposób przedstawiają produkty naszych Klientów.

Strony internetowe

Dobra komunikacja i kreatywne podejście do projektowania serwisów internetowych. Budujemy tożsamość marki w Internecie, projektując funkcjonalne, estetyczne strony i sklepy internetowe. Pomagamy także zaistnieć w mediach społecznościowych.

Druk wielkoformatowy

Drukujemy w każdym możliwym formacie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych na rynku technologii. Oferujemy wydruki UV, w technice solwentowej, twardego solwentu, druk offsetowy i inne. Od wizytówki po wydruki wykorzystywane na ścianach reklamowych.

Reklama na pojazdach

Graficzna reklama na samochodzie to bardzo widoczna forma reklamy. Wykonujemy projekty oklejenia, wizualizacje pojazdu oraz zajmujemy się oklejaniem pojazdów. Wysokiej jakości materiały jakich używamy gwarantują długoletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Gadżety reklamowe

Na zamówienie wykonujemy nadruki na różnego rodzaju gadżetach reklamowych stanowiących sympatyczny upominek dla Klientów. Nadruki na długopisach, kubkach kalendarze książkowe z tłoczonym lub grawerowanym logo to tylko niektóre materiały promocyjne z naszej oferty.

Biuro

TABgraf Agencja Reklamowa

ul. Łęczycka 53
85-737Bydgoszcz

Mapa google

Bądźmy w kontakcie

Zadzwoń do nas
+48 52 320 07 81
+48 887 444 005

Nasze biuro jest czynne
od 8:00 do 16:00

biuro@tabgraf.pl