Grafik komputerowy / Web Designer

Rozbudowujemy nasz Dział Kreatywny, wspierający bieżące projekty realizowane na rzecz klientów TABgraf.

Opis stanowiska:
  • projektowanie i przygotowywanie projektów do druku,
  • projektowanie layoutów stron internetowych,
  • projektowanie kreacji graficznych na potrzeby kampanii online,
  • udział w spotkaniach Działu Kreatywnego.

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę lub inna wybrana forma współpracy,
  • wynagrodzenie dostosowane do kompetencji oraz zajmowanego stanowiska,
  • praca w zespole kreatywnym,
  • komfortowe warunki pracy (nowoczesny, klimatyzowany budynek biurowy)

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kreatywność oraz niestandardowe podejście do wykonywanych projektów,
  • znajomość: bieżących trendów designerskich, zasad typografii oraz przygotowania do druku,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi graficznych z pakietu Adobe Creative Cloud,
  • otwartość na nowe wyzwania projektowe, umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość HTML5, CSS

Jeżeli czujesz, że TABgraf Agencja Reklamowa to miejsce dla Ciebie - prześlij nam swoje CV na adres praca@tabgraf.pl

Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych dla potrzeb procesu rekrutacji TABgraf (Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

Administrator stron WWW

  • redagowanie i aktualizacje treści na stronach naszych klientów,
  • przygotowywanie grafiki do publikacji na www,
  • zarządzanie serwerami naszych klientów,

Oferta:

Wymagania:
  • dobra znajomość systemów CMS m.in. WordPress, Joomla!,
  • znajomość narzędzi graficznych z pakietu Adobe Creative Cloud,
  • otwartość na nowe wyzwania, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość HTML5, CSS

Biuro

TABgraf Agencja Reklamowa

ul. Przemysłowa 8B
85-758Bydgoszcz

Mapa google

Bądźmy w kontakcie

Zadzwoń do nas
+48 52 320 07 81
+48 887 444 005

Nasze biuro jest czynne
od 8:00 do 16:00

biuro@tabgraf.pl